Mariobet tombala %10 geri ödeme bonusuMariobet tombala %10 geri ödeme bonusu sayesinde sitedeki tombala bölümünden kazançlarınız kadar kaybettiklerinizle de avantaj sağlayabilirsiniz.

Özellikle de site içerisinde oynamış olduğunuz tombala oyununa yatırılacak olan tutar, sizler açısından değerli bir bonusa da dönüşebilir. En azından şöyle bir şey var, sitede bazen kayıp yaşasanız bile avantajlı konum elde edebiliyorsunuz.

Keza site yönetimi bunun için sizlere yardımcı olmaktadır. Mariobet tombala %10 geri ödeme bonusu ise, tüm tombala kayıplarınız için geçerli olacak bir kampanyadır.

Bu bonustan yararlanarak iki gün içerisindeki tüm yatırım yöntemleriyle yaşamış olduğunuz kayıpları kazanca dönüştürebilirsiniz. Ayrıca bu aşamalarda site yönetiminin canlı destek hattı ile de iletişime geçerek kendinizi sağlama alacak bir oluşuma da emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Mariobet tombala %10 geri ödeme bonusu

Bonus Kural ve Detayları

Mariobet tombala %10 geri ödeme bonusu ve detayları açısından da belli başlı aşamalara mutlaka dikkat etmelisiniz. Sizlerin bu bonustan faydalanabilmeniz için toplam minimum kayıp miktarı 100 TL olmalıdır. Üye almış olduğu geri ödeme bonusunu ile de maksimum 30 katına kadar çekim yapabilmektedir. Sitedeki bonus kural ve diğer detayları da şu şekilde sıralamak mümkün olacaktır.

Tombala geri ödeme bonusunda herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır.
⦁ Geri ödeme bonusu talebinde son gün ve bir önceki gün yaşanan kayıplar ile tutarlar baz alınacaktır.
Geri ödeme bonusunda tek seferde en az 200 TL ve üzeri çekim yapma imkanı bulunmaktadır.
⦁ Bu bonusu talep edebilmek adına herhangi bir yerde bakiyeniz olmamalı, aynı zamanda da sonuçlanmamış kuponunuz bulunmamalıdır.
⦁ Bu bonustan yararlanmak isteyen üyeler sitenin tüm hüküm ve kurallarını kabul etmiş sayılacaktır.

Mariobet tombala %10 geri ödeme bonusu

Tüm bu aşamaların tamamını göz önüne aldığınızda da, sitenin sağlamış olduğu bütün hizmetleri değerlendirmeniz mümkün olacak. Keza Tombala geri ödeme bonusu da bu hizmetlerin başında gelmektedir.

Mariobet Tombala haftalık %10 geri ödeme bonusu üzerinden verilen tüm detayları incelediğiniz zaman gerçekten de ileri seviyeli bir kazanç elde edebilirsiniz. Üstelik kaybetmenin de sorun olmadığı bu kampanya çok hoşunuza gidecek.

Sitenin diğer kampanyalarını da Mariobet Bonusları kategorisini inceleyerek bulabilirsiniz.